خرید پستی تصفیه کننده هوای ماشین

تصفیه کننده هوای ماشین

تصفیه کننده هوای ماشین یک وسیله کاربردی می باشد که برای تصفیه کردن هوای داخل ماشین استفاده می شود شما می توانید ویژگی های کامل این محصول را در ادامه مشاهده کنید و با قیمت مناسب از ما خریداری کنید ، خرید نقدی شامل تخفیف می باشد.

تصفیه کننده هوای ماشین

آلودگی ناشی از اگزوز اتومبیل ها، دود سیگار، گرد و خاک و … را با تصفیه کننده فندکی در اتومبیل خود برطرف کنید
تصفیه کننده هوای اتومبیل با استفاده از فناوری تولید یون منفی ذرات گرد و غبار فضای داخل اتومبیل شما را به راحتی برطرف میکند و هوایی پاک و سالم را درون اتومبیل برای شما به ارمغان می آورد و شما را کمتردچار خستگی میکند. یون منفی ویتامین موجود در هواست.

تصفیه کننده هوای ماشین تصفیه کننده هوای ماشین

توضیحات تصفیه کننده هوای ماشین :

– تولید یون منفی و از بین برنده گرد و غبار فضای داخل اتومبیل شما.
– دود سیگار و اثرات مخرب ناشی از آن را در مدت ۵ دقیقه به کلی پاک میکند.
– قابل استفاده بوسیله فندکی اتومبیل.
– یون منفی به اصطلاح نوعی ویتامین موجود در هواست. با استفاده از این وسیله به گردش خون و متابولیسم در بدن خود کمک کنید و از خستگی ناشی از رانندگی بکاهید.

تصفیه کننده هوای ماشین

تصفیه کننده هوای ماشین یک وسیله کاربردی می باشد که برای تصفیه کردن هوای داخل ماشین استفاده می شود شما می توانید ویژگی های کامل این محصول را در ادامه مشاهده کنید و با قیمت مناسب از ما خریداری کنید ، خرید نقدی شامل تخفیف می باشد. از ما همیشه جدیدترین فناوری ها را بخواهید.

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت:۵۵۰۰۰ تومان